W latach 2008-2011 byliśmy klasą 1-2-3a, o profilu pływackim i uczęszczaliśmy do Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy. Naszą wychowawczynią była mgr Dominika Giezek.

sobota, 21 maja 2011

Dużo medali i Grand Prix Brodnicy dla Nicole !

W sobotę 21 maja 2011 odbyły się doroczne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Brodnicy. To były dla nas bardzo udane zawody.
Przywieźliśmy z nich sporo medali, a nasza „Nika” czyli Nicole Frydrych zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki turnieju i otrzymała Puchar Grand Prix Brodnicy.  Nicole była bezkonkurencyjna we  wszystkich swych startach i ze sporą przewagą nad konkurentkami  pewnie wywalczyła  złote medale. Dystans 50 metrów stylem klasycznym pokonała w czasie 44.31. Przepłynięcie 50 metrów dowolnym zajęło jej 35.04 sekundy.
W zawodach, po jednym złotym medalu zdobyli także: Julia Prekop /25 motyl, czas 19.64/, Weronika Nowak / 50 grzbiet, czas 40.75/,  Mikołaj Malak / 50 klasyk, czas 44,92/, Paweł Szumski /25 motyl, czas 16.70/. Srebrne krążki przywieźli z Brodnicy Mikołaj Malak /50 grzbiet/, Mateusz Król /50 klasyk/, Paweł Szumski / 50 dowolny/. Medale brązowe przypadły w udziale  Marcie Greśkiewicz /25 motyl/, Paulinie Waseli / 50 klasyk/ oraz Weronice Nowak / 50 dowolny/.
Bardzo udany występ przypieczętowaliśmy w ostatnim starcie zawodów, czyli w sztafecie mieszanej 4 x50 zmiennym. Nasza drużyna w czasie 2.39.44 przypłynęła do mety na drugiej pozycji. Zespołowe srebro na koniec bardzo ucieszyło nas i naszego trenera Marcina Targowskiego. W zawodach w Brodnicy byliśmy teamem który zdobył najwięcej medali. SP 63 z Bydgoszczy i klasa 3 a – górą  !!!